Preview image
 • More

  حسگر لرزشی

  این حسگر فوق العاده حساس به ارتعاش، حتی کوچک ترین لرزش ها را تشخیص میدهد. میتوان آن را بر روی دیوار نصب نمود تا به محض اینکه فردی سعی کند درب یا دیوار نازکی را بشکند سیستم هشدار را به کار بیاندازد. میتوانید زیپاتو را تنظیم نمایید تا در این شرایط به چه صورت به شما هشدار ارسال کند.

  Close
 • More

  تشخیص حرکت

  حسگرهای حرکتی زمانی که جزئی از زیپاتو شوند برای هدف های مختلفی به کار گرفته میشوند. میتوانید از یک حسگر حرکتی به طور همزمان برای اهداف امنیتی، آسایش، روشنایی، ذخیره انرژی استفاده نمایید.

  Close
 • More

  قفل درب اتوماتیک

  میتوانید از زیپاتو برای کنترل قفل های الکتریکی درب استفاده نمائید. بدین طریق شما میتوانید درب را از راه دور توسط تلفن همراهتان قفل یا باز نمائید و یا برای تمام طول روز مطابق نیاز خود آن را خودکار سازید.

  Close
 • More

  تشخیص شکست شیشه

  میتوانید این حسگرها درون هر اتاقی که دارای صفحات شیشه ای میباشد و با شکست آنها انکان ورود افراد به داخل خانه وجود داشته باشد نصب نمائید. این حسگر صدای خاصی که از شکست شیشه در فضا منتشر میشود را تشخیص داده و پیغامی را به زیپاتو ارسال میکند.

  Close
 • More

  دوربین مدار بسته

  به کمک دوربین های مداربسته هر اتفاقی را زیر نظر داشته باشید. تمامی رویدادها به صورت دوره ای قابل ضبط کردن میباشند و شما میتوانید در هر زمان آن ها را بازبینی کنید. قابلیت دیگر مشاهده زنده تصاویر از طریق تلفن همراه و یا کامپیوتر در خارج از خانه میباشد .

  Close
 • More

  کلید روشن خاموش

  زیپاتو تنوعی از کلید های برق را ارائه میدهد، از میکروماژولهای که پشت کلید دیواری پنهان میشود تا کلید های لمسی که شما را قادر میسازد به طور ریموتی لامپ های خانه یا هر وسیله متصل به این کلید ها را روشن خاموش نمائید.

  Close
 • More

  حسگر روشنایی

  این حسگر میتواند درون حسگرهای حرکتی قرار گیرد. وقتی درون هر اتاقی نصب گردد میتواند لامپ های اتاق را متناسب با نور موجود در اتاق تنظیم نماید.

  Close
 • More

  دیمر

  شبیه کلید برق میباشد با این تفاوت که به شما امکان کنترل نور چراغ بر روی میزان دخواه را میدهد.از این طریق شما میتوانید از زیپاتو برای تنظیم خودکار میزان نور استفاده کنید .به عنوان مثال برای اتاقی که در آن افراد حضور دارند نور لامپ ها روی 80% تنظیم شود و در صورت خالی بودن اتاق لامپ ها بعد زمان معین خاموش شوند.

  Close
 • More

  پخش موسیقی

  به کمک زیپاتو میتوانید تجهیزات موسیقی خود را در هر زمان به طور ریموتی به کار بیاندازید. استفاده از مبدل IR EXTENDER و یا بکارگیری اسپیکرهای وایرلس این امکان را میدهد تا پخش موسیقی را از طریق تلفن همراه و یا به طور خودکار توسط بخش رول نویسی زیپاتو کنترل نمائید.

  Close
 • More

  توان سنج

  شما میتوانید توان سنج را به هر جریان الکتریکی در خانه تان متصل نمائید. و به طور لحظه ای اطلاعاٌتی درمورد مصرف انرژی در واحد اندازه گیری استاندارد دریافت کنید. همچنین میتوانید اطلاعات را بر روی کلود داشته باشید تا بتوانید آن را مشاهده و آنالیز کرده و رول های ذخیره سازی انرژی را مطابق آن ها از طریق بخش رول نویسی زیپاتو ایجاد نمائید.

  Close
 • More

  پریز هوشمند

  آسان ترین روش برای هوشمند کردن برخی از چراغها و یا وسایل الکتریکی خانه. به راحتی این وسیله را به پریز برق متصل کرده و از آن به عنوان یک پریز خودکار برای هر دستگاه الکتریکی که میخواهید استفاده نمائید.

  Close
 • More

  حسگر تشخیص دما

  حسگرهای دمائی را میتوان به عنوان یک دستگاه مستقل و یا جزئی از حسگرهای حرکتی در خانه داشته باشید. شما میتوانید از حسگرهای دمایی برای برنامه ریزی دستگاه های سرمایشی یا گرمایشی استفاده نمائید. در این روش زیپاتو به عنوان ترموستاتی بسیار پیشرفته عمل میکند که میتوانید قابلیت های آن را با استفاده از بخش رول نویسی زیپاتو گسترش دهید و سناریوهای راحتی خود را خلق نمائید.

  Close
 • More

  حسگر دود و آتش

  به کمک دوربین های مداربسته هر اتفاقی را زیر نظر داشته باشید. تمامی رویدادها به صورت دوره ای قابل ضبط کردن میباشند و شما میتوانید در هر زمان آن ها را بازبینی کنید. قابلیت دیگر مشاهده زنده تصاویر از طریق تلفن همراه و یا کامپیوتر در خارج از خانه میباشد .

  Close
 • More

  حسگر گاز طبیعی

  این حسگر بی سیم تشخیص گاز به محض نشت گاز طبیعی ( متان ) که عمدتا برای پخت و پز و یا گرمایش استفاده میشود به شما هشدار میدهد.

  Close
 • More

  تشخیص گاز مونوکسید کربن

  این حسگر به محض تشخیص گاز مونوکسید کربن-گازی بی رنگ و کشنده- به سرعت یک سیستم هشدار را به کار میاندازد. به آسانی میتوانید زیپاتو را تنظیم نمائید تا در این مواقع به چه کسی و به چه صورت پیغام را ارسال نماید.

  Close
 • More

  حسگر آب

  از خانه تان در صورت نشت آب محافظت میکند. به محض تشخیص نشت آب به سرعت پیغامی دریافت میکنید و میتوانید از راه دور شیر آب را ببندید یا به زیپاتو بسپارید تا اینکار را برایتان به طور خودکار انجام دهد.

  Close
 • More

  حسگر درب/پنجره

  اصلی ترین جزء هر سیستم امنیتی میباشند. حسگرهای مغناطیسی بهترین روش برای کسب اطلاعات در مورد درب و پنجره ها و عمل باز و بسته شدن آنها و همچنین دریافت اطلاعات سریع در مورد وضعیت کنونی آن ها میباشد. هنگام هرگونه باز شدن درب در نبود شما فورا مطلع خواهید شد.

  Close
 • More

  لامپ/نوار RGBW

  ابهترین و جذاب ترین وسیله برای نورپردازی منزلتان. به کمک کنترلر نوار RGBW و یا لامپهای RGBW میتوانید نور خانه را به رنگ دلخواه خود دربیاورید. به کمک بخش رول نویسی زیپاتو میتوانید سناریوهای مختلف را ایجاد نمایئد

  Close
 • More

  کنترل پرده و کرکره

  میکروماژول های کنترل موتور را میتوانید برای تغییر موقعیت پرده، کرکره های خود بکار ببرید. همچنین میتوانید برای موتورایز کردن درب و پنجره ها و یا سایه بان ها نیز از آن ها استفاده نمائید.

  Close
 • More

  حسگر زد یخ زدگی

  از ترکیدگی لوله ها به دلیل یخ زدگی جلوگیری کرده و از خانه تان در مقابل خطرات ناشی از یخ زدگی محافظت میکند.

  Close
 • More

  ترموستات هوشمند

  به کمک ترموستات ها میتوانید بر روی وسایل سرمایشی گرمایشی خود کنترل کامل داشته باشید و آن ها را جزئی از خانه هوشمند خود نمائید. ترموستات هوشمند دارای عملکردی مشابه ترموستات های دیواری مرسوم میباشد با این تفاوت که از طریق تلفن همراه خود قادر به کنترل آن ها نیز میباشید .

  Close
 • More

  شیر رادیاتو

  شیرهای رادیاتوری زیبا و شیک به طور مستقیم با زیپاتو ارتباط برقرار میکند. پس از آنکه شما دمای مطلوب هر اتاق را تنظیم کنید، زیپاتو رادیاتورهای هر اتاق را جداگانه باز و بسته مینمایدتا به دمای مطلوب خود برسد. این ترموستات چند اتاقی قدرتمند سبب صرفه جویی قابل ملاحظه ای تا حدود 30% در مصرف انرژی میگردد.

  Close
 • More

  کنترلر امواج IR

  از این وسیله برای کنترل از راه دور دستگاه های HVAC و یا تجهیرات AV استفاده میشود. به عنوان مثال ترموستات اتاق ها با دریافت امواج IR از کنترلر Zwave زیپاتو میتواند دمای اتاق را تغییر دهد.

  Close

حسگر دما

پریز برق

انرژی متر

ترموستات

شیر رادیاتور

مبدل امواج IR

حسگر نشت آب

حسگر کربن مونوکسید

حسگر گاز طبیعی

حسگر دود

حسگر ضد یخ زدگی

پخش موسیقی

حسگر نور

کلید روشن / خاموش

تغییر رنگ چراغ

کنترل پرده، کرکره

تنظیم شدت نور

حسگر لرزش

حسگر درب/پنجره

قفل درب

تشخیص حرکت

دوربین مداربسته

تشخیص شکستن شیشهZipato Architecture

ساختار زیپاتو

پلتفرم کامل اتوماسیون شامل کنترلرهای مبتنی بر شبکه داخلی و فضای ابری، نرم افزار های کاربری و مدیریتی .

Zipato Agent - the heart of the system

نرم افزار زیپاتو- قلب سیستم

ارتباط همگانی – نرم افزار زیپاتو که در تمامی کنترلرها به اجرا در می آید، تمامی استانداردهای معروف اتوماسیون را پشتیبانی مینماید. تمامی دستگاه ها به هم متصل شده و قابل مدیریت میباشند.

Zipabox – modular automation controller

زیپاباکس- کنترلر مدولار اتوماسیون

قدرت کامل پلتفرم زیپاتو با پیشرفته ترین کنترلر اتوماسیون در دنیا

Zipato Applications - complete control anywhere, anytime

نرم افزارهای زیپاتو – کنترلی کامل در همه جا و در هر زمان

در حین بازگشت از محل کار به خانه، در مسافرت، در هر کجا و هر زمان خانه تان در کنترل شماست. شما از طریق صفحات لمسی، موبایل و کامپیوتر میتوانید کنترل کامل خانه تان را تجربه نمایید.

Zipato Rule Creator - easy, yet powerful way to automate things

سناریونویسی زیپاتو- روشی ساده و در عین حال قدرتمند برای اتوماسیون سازی همه چیز

در حین بازگشت از محل کار به خانه، در مسافرت، در هر کجا و هر زمان خانه تان در کنترل شماست. شما از طریق صفحات لمسی، موبایل و کامپیوتر میتوانید کنترل کامل خانه تان را تجربه نمایید.